Rycerze Umysłu

 

W piątek między świętem Bożego Ciała a weekendem uruchamiamy świetlicę, aby dzieci mogły spędzić dzień wolny od zajęć szkolnych miło i ciekawie pod naszą opieką. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci ze szkół podstawowych w godzinach 8:30 – 16:30 do wspólnej zabawy. Na ten dzień zaplanowaliśmy dla naszych podopiecznych zajęcia plastyczne, eksperymenty, różne gry i zabawy oraz w miarę przychylności pogody aktywności na wolnym powietrzu. Może obejrzymy jakiś ciekawy film. W między czasie mamy dla “potrzebujących” drobne przekąski, picie i ciepły posiłek. Pamiętamy także o relaksie dla zregenerowania sił.

Czekamy na wszystkich chętnych 27 (piątek) maja między godziną 8:30 a 16:30 w Centrum Edukacji przy ulicy Migdałowej 10.

Liczba miejsc ograniczona. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu 501663963. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń za pomocą formularza internetowego dostępnego poniżej.

Koszt pobytu dziecka w świetlicy = 50zł (opieka) + 15zł (ciepły posiłek) za jeden dzień. W przypadku nie osiągnięcia zakładanej minimalnej liczby uczestników (6) zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć świetlicowych.


  Termin:
  18 kwietnia (czwartek)19 kwietnia (piątek)


  Dane Uczestnika
  imię i nazwisko

  mc/rok urodzenia (wiek)

  klasa lub grupa przedszkolna


  Dane Zgłaszającego
  imię i nazwisko zgłaszającego

  kontakt - adres email

  kontakt - numer telefonu

  Uwagi (opcjonalne)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Erudikon sp. z o. o. z siedziba w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dn. 24.05.2018r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000)

  Po naciśnięciu przycisku WYŚLIJ pojawi się potwierdzenie wysłania formularza. Otrzymasz także wiadomość potwierdzającą jego wysłanie na podany adres e-mail. W przypadku nie otrzymania wiadomości lub problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt telefoniczny.