Wakacyjna Akademia Rozmaitości


W tym roku w okresie wakacji serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacji dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych na całodzienne zajęcia ogólnorozwojowe Akademii Rozmaitości. W programie między innymi eksperymenty, kreatywne zabawy, łamigłówki, trening pamięci, sesje gier planszowych i przygodowych, twórcze rękodzieło, ciekawe filmy. Oczywiście pamiętamy o aktywnosciach na świeżym powietrzu, relaksie i ciepłym posiłku w ciagu dnia oraz drobnych przekąskach i piciu – przecież “w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Obiecujemy pyszną zabawę oraz miłe i ciekawe spędzanie czasu pod nasza opieką.

Czekamy na wszystkich chętnych od 24 czerwca do 12 lipca. Spotykamy się w dni robocze (poniedziałek – piątek) w godzinach 8:30-16:30 w Centrum Edukacji przy ulicy Migdałowej 10.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację za pomocą formularza lub bezpośredni kontakt z recepcją.

Koszt modułu tygodniowego (5 spotkań) – 450zł (90zł za dzień) płatne jednorazowo. W tym jeden ciepły posiłek na dzień. Przewidywana liczebnośc grupy 7-14 dzieci. W przypadku nie osiągnięcia zakładanej minimalnej liczby uczestników zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć.

W piątek 14 czerwca zapraszamy do Centrum Edukacji przy Migdałowej 10 na godzinę 18:00 wszystkich zainteresowanych rodziców, którzy chcialiby się z nami spotkać jeszcze przed początkiem akcji. Przewidywany czas spotkania 1 godzina. Prosimy o potwierdzenie przybycia.