Serdecznie zapraszamy do Centrum Edukacji na kolejne spotkanie Klubu Gier Planszowych 23 marca na godzinę 15:00. Tym razem spotkanie pod hasłem “Wiosenne Porządki, czyli wiosenne planszówki z papierem w tle”. Oprócz  tradycyjnych planszówek spróbujemy również sztuki origami.

Wśród gier: Cluedo, Tabu, 5 sekund, Totem, Robale, Kotobirynt, Telepatia, Dixit, Osadnicy z Catanu, Wikingowie i wiele innych.

Zapewniamy dobrą zabawę, śmiech i serdeczną atmosferę. Przygotujemy również drobne przekąski i wodę do picia. Pod fachową opieką miło spędzicie czas.

  Rezerwacja Miejsca

  Zajęcia bezpłatne.


  Dane Uczestnika
  imię i nazwisko

  mc/rok urodzenia (wiek)

  klasa lub grupa przedszkolna


  Dane Zgłaszającego
  imię i nazwisko zgłaszającego

  kontakt - adres email

  kontakt - numer telefonu

  Uwagi (opcjonalne)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Erudikon sp. z o. o. z siedziba w Warszawie (zgodnie z Ustawą z dn. 24.05.2018r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000)

  Po naciśnięciu “WYŚLIJ” potwierdzenie rejestracji zgłoszenia zostanie wysłane na wskazany adres email. W przypadku nie otrzymania wiadomości lub problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt telefoniczny.

  Ze względu na przypadki losowe zastrzegamy sobie prawo odwołania imprezy bez podania przyczyny.