Świąteczna Świetlica

 

W związku z nadchodzącymi świętami uruchamiamy w dniu 23 grudnia 2016 (piątek) świetlicę, aby dzieci mogły spędzić dzień wolny od szkoły miło i ciekawie pod naszą opieką. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne dzieci ze szkół podstawowych w godzinach 8:30 – 16:30 na wspólne przygotowywanie się do świąt. W serdecznej atmosferze będziemy robili bożonarodzeniowe dekoracje, obejrzymy zabawne filmy i będziemy poszukiwać Świątecznej Tajemnicy. Przewidzieliśmy też kilka “gwiazdkowych” eksperymentów, różne gry i zabawy. A ponieważ to czas wolny od szkoły w między czasie zrobimy sobie krótki odpoczynek dla zregenerowania sił. Nie zapomnimy też o drobnych przekąskach, piciu i ciepłym posiłku.

Czekamy na wszystkich chętnych 23 (piątek) grudnia w godzinach 8:30-16:30 w Centrum Edukacji przy ulicy Migdałowej 10.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację za pomocą formularza lub bezpośredni kontakt z recepcją (telefon 501663963, email ce@erudikon.pl).

Koszt jednodniowego pobytu w świetlicy – 65zł (w tym ciepły posiłek). W przypadku nie osiągnięcia zakładanej minimalnej liczby uczestników (6) zastrzegamy sobie prawo do odwołania zajęć świetlicowych.

snow-flake-6