Drodzy Rodzice!

Ferie Zimowe, to dla naszych dzieci przede wszystkim czas odpoczynku i relaksu po pierwszym półroczu nauki. To również okazja na zrobienie czegoś nowego, ciekawego, a przy okazji wartościowego na co być może w ferworze dnia codziennego nie udałoby się wygospodarować czasu. Korzystając z przerwy w nauce serdecznie zapraszamy na warsztaty oswajania emocji.


“FERIE PEŁNE EMOCJI”
dla dzieci z klas II – IV szkoły podstawowej
22 lutego 2017 (środa) godzina 9:00-15:00
Prosimy o pokrycie kosztów posiłku w wysokości 15zł za dziecko

 

Co Twoje dziecko wyniesie z warsztatu:

  • Nauczy się rozpoznawać emocje u siebie i u innych
  • Będzie potrafiło nazywać emocje adekwatnie do danej sytuacji
  • Rozpocznie mówić o emocjach jakie towarzyszą mu w danych sytuacjach
  • Będzie potrafiło określić czy dana emocja jest przyjemna czy nieprzyjemna
  • Przekona się, że każda emocja nawet ta nieprzyjemna może zostać wyrażona, co da przestrzeń do rozmowy, wsparcia i empatii ze strony najbliższych
  • Przekona się, że każda emocja, nawet ta nieprzyjemna dla niego może być wyrażona w sposób społecznie akceptowany
  • Nabierze pewności siebie i pogłębi swój rozwój emocjonalny

A wszystko to w formie wspólne zabawy w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa. Warsztaty poprowadzą Panie psycholog Paulina Szczypińska i Małgorzata Ruszkowska-Górnik.


Zapraszamy do naszego ośrodka (Warszawa, ul. Migdałowa 10 lok. U8). W trakcie zajęć przerwa na ciepły posiłek w pobliskiej restauracji w cenie 15zł za dziecko. Warsztaty bezpłatne. Prosimy jedynie o pokrycie kosztów posiłku.

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejszą rezerwację za pomocą formularza lub bezpośredni kontakt z recepcją.


Jako placówka oświatowo-wychowacza zajmujemy się również działaniami wspierającymi edukację w tym współpracą z innymi instytucjami kształcącymi. Warsztaty są realizowane przez Panie Paulinę i Małgorzatę w ramach szkolenia na Trenera Umiejętności Psychospołecznych w Fundacji Kierunek Rozwój. Dlatego szczególnie gorąco prosimy i zachęcamy do udziału.

Paulina Szczypińska
Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie na specjalności Psychologia Kliniczna Dziecka. Obecnie jestem w trakcie szkolenia na Trenera Umiejętności Psychospołecznych w Fundacji Kierunek Rozwój. Na co dzień pracuję z dziećmi w przedszkolu, gdzie staram się, aby przez wspólną zabawę wychowywać pewnych siebie i świadomych swojej wartości ludzi. Prowadzę także terapię indywidualne jak i grupowe dla dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju. Poza pracą znajduję czas dla siebie i bliskich, który pozwala z nową energią i pomysłami wracać do codziennych zadań i wyzwań.

Małgorzata Ruszkowska-Górnik
Jestem absolwentką Społecznej Psychologii Klinicznej Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam dwuletnie szkolenie z terapii systemowej w Grupie Synapsis, obecnie ubiegam się o certyfikat Trenera Umiejętności Psychospołecznych szkoląc się w Fundacji Kierunek Rozwój. Na co dzień, od sześciu lat,pracuję jako psycholog szkolny w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych z młodzieżą gimnazjalną i licealną oraz ich rodzicami. Jestem mamą ośmioletniego Franka i trzyletniej Ali, którzy na co dzień są dla mnie wyzwaniem i spełnieniem. Odpoczynek znajduję w książkach i podróżach.