Harmonogram Dni Otwartych


Zajęcia pokazowe dla dzieci przedszkolnych

🔴 odkrywanie świata (w tym eksperymenty), zabawa z nauką czytania i wzbudzanie chęci poznawania siebie i innych

16 września (czwartek) • godzina 17:30 – 18:30
23 września (czwartek) • godzina 17:30 – 18:30


Zajęcia pokazowe dla dzieci szkolnych

🔴 efektywne czytanie, rozwijanie talentu matematycznego, sprawne myślenie, ćwiczenie pamięci i rozwój osobisty

14 września (wtorek) • godzina 17:30 – 18:30
21 września (wtorek) • godzina 17:30 – 18:30

🔵 programowanie komputerowe – Scratch

22 września (środa) • godzina 16:30 – 17:30 – pierwsze kroki
22 września (środa) • godzina 18:00 – 19:00 – na ścieżce rozwoju

🟢 programowanie komputerowe – JavaScript

27 września (poniedziałek) • godzina 16:30 – 17:30 – pierwsze kroki
27 września (poniedziałek) • godzina 18:00 – 19:00 – na ścieżce rozwoju


  dostępne terminy

  zgłaszający (imię i nazwisko)

  numer telefonu

  adres email

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym dla potrzeb marketingowych Erudikon sp. z o. o. i Centrum Edukacji z siedzibą w Warszawie (Ustawa z dn. 24.05.2018r. o Ochronie Danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000)

  Po naciśnięciu „WYŚLIJ” potwierdzenie rejestracji zgłoszenia zostanie wysłane na wskazany adres email. W przypadku nie otrzymania wiadomości lub problemów z wysłaniem formularza prosimy o kontakt telefoniczny.


  Drodzy Rodzice, Kochane Dzieci,

  Zapraszamy Was na tegoroczne zajęcia pokazowe w Centrum Edukacji, które odbędą się w Warszawie na Ursynowie przy ulicy Migdałowej 10/U8.

  Na dzieci czekają interesujące zajęcia, łatwa nauka oraz eksperymenty i zabawa. Być może już przy okazji tego niezobowiązującego spotkania dzieci odkryją swoje talenty.

  Natomiast rodzice będą mogli poznać nasze programy edukacyjne i wybrać najlepszy dla swojego dziecka. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko ma olbrzymi potencjał do zapamiętywania, czytania czy matematyki oraz innych nauk ścisłych (fizyka, chemia), który można rozwijać!

  W tym roku szkolnym zapraszamy na kursy efektywnej nauki, rozwoju matematycznego, programowania i gry w szachy oraz korepetycje z przedmiotów ścisłych.


  Dla kogo są Dni Otwarte?

  Dni Otwarte są dla wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć jak wyglądają zajęcia oraz poznać metody, którymi pracujemy z dziećmi i myślą o zapisaniu dziecka do Centrum Edukacji.

  Jeżeli Twoje dziecko długo odrabia lekcje, nie lubi czytać, ma problemy z koncentracją, nie idzie mu nauka matematyki, fizyki lub chemii bądź spędza zbyt dużo czasu przed tabletem i telefonem, to koniecznie powinieneś zjawić się z nim na naszych Dniach Otwartych.

  Jeśli chcesz, by Twoje Dziecko w pełni rozwinęło a nawet zwiększyło swój potencjał, poczucie własnej wartości, umiejętność czytania czy talent do nauk ścisłych lub programowania, także znajdziesz tu ciekawa dla niego propozycję.

  Zapraszamy także rodziców i dzieci w wieku przedszkolnym, aby mogli przekonać się, jak fascynującą zabawą może być zabawa w … naukę czytania:-).

  W Centrum Edukacji uważamy, że każde dziecko może rozwinąć Skrzydła swoich talentów.

  kropki

  Liczba miejsc ograniczona. Zarezerwuj sobie miejsce na Dniach Otwartych. Wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie i uzgodnimy szczegóły.